Cem Yılmazı Zayıflatan Hap

by Zayıflama on Nisan 2, 2010

Cem Yılmazı Zayıflatan Hap

Şu günlerde magazin basınında Cem Yılmaz’ ın nasıl 1 ayda 15 kilo verdiği tartışılıyor. Gerçekten de en son Cem Yılmaz’ ı 1- 1 buçuk ay önce televizyonlarda gördüğümde gayet kiloluydu. Geçen bir magazin programını açtım, baktım Cem Yılmaz o alışılagelmiş görüntüsünden çok uzakta. Tığ gibi bir delikanlı olmuş.
Cem Yılmaz’ ın diyetisyeni Gül Kaynak, Cem Yılmaz’ ın nasıl 1 ayda 15 kilo verdiğini Alişan ve Özlem Yıldız’ ın sunduğu herşey dahil programında açıkladı.
Gül Kaynak Cem Yılmaz’ a detoks diyeti yaptırmış. 1 hafta boyunca Cem sadece sıvı besin maddeleri tüketti, deniz yosunundan yapılmış hapları ve yosun haplarını yuttu ve sebzelerin suyunu tüketti.

Bu diyeti yaparken Cem Yılmaz’ ın kabızlık sorunuyla karşılaşmaması için prebiyotik haplar önerildi. Prebiyotik haplarla kabızlık sorunu da aşıldı.
Peki Cem Yılmaz 1 hafta boyunca nasıl beslendi?

Cem Yılmaz’ ın zayıflama formülü:

2 adet salatalık
7 yaprak ıspanak
1 tane yeşil elma
1 adet limon
2 büyük yaprak pazı
3 adet kereviz sapı

Yukarıda verilen sebzeler meyve sıkacağında sıkılıyor. Bu sebzelerin sadece suyu tüketiliyor. Günde 6-7 bardak kadar tüketmeniz gerekiyor. Bunun yanında sadece bu sıvılarla beslenmeniz gerekiyor, hiçbir şekilde katı besin almamanız gerekiyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>